dfl-logo_005

Wyobraź sobie jak uspokajasz oddech, zwalniasz wewnętrzne tempo. Rozluźniasz ciało i pozwalasz, aby swobodnie unosiło się w stanie nieważkości…

Rozglądasz się spokojnie dokoła i widzisz inne osoby, tak samo jak ty swobodne w przestrzeni. Powoli zbliżacie się do siebie i łapiecie za ręce. Tworzycie unoszący się krąg.

Przez chwilę wspólnie medytujecie, po czym razem wypuszczacie z siebie pełen skupienia oddech, który w widoczny sposób unosi się wraz z waszymi intencjami do nieba…

nurek_006

W przejrzystych i ciepłych wodach Morza Czerwonego odbędą się niezwykłe warsztaty rozwoju osobistego. Wraz z grupą uczestników możesz nauczyć się technik medytacji wzmacniających uważność i poczucie obecności. W trakcie tygodniowego programu weźmiesz udział w zajęciach na powierzchni i w wodzie, prowadzących do finalnej medytacji w kręgu pod wodą!

Medytujesz? Nurkowanie naturalnie wzmacnia doświadczenie uważności. Podstawą jest świadomość oddychania, poczucie balansu, rozluźnienie i zwolnienie tempa.

Nie nurkujesz? Możesz z nami zrobić certyfikowany kurs i od razu dołączyć na warsztaty.

Nurkujesz? Masz nowy cel! Świadome zjednoczenie się z wodą, naturą, Ziemią. Doświadczysz medytacji pod wodą, udoskonalisz pływalność, zmniejszysz zużycie gazu.

Intrygujące? Dowiedz się wszystkiego:

W trakcie pierwszego wyjazdu do Egiptu sfilmowaliśmy tamtą atmosferę i wydarzenia. Zobacz pełne emocji wywiady z uczestnikami, a także 13 minutowy dokument z warsztatów i podwodnej ceremonii w kręgu.

DIVE FOR LIFE to projekt działań na rzecz czystych mórz i oceanów! 

GEO

Aby za 30 lat – stojąc w ściekach po kolana – nie umrzeć z pragnienia, potrzebujemy dostosować nasze przyzwyczajenia i postawy dotyczące naszej relacji z Ziemią.

Niektórymi zmianami zajmuje się Unia Europejska, rządy poszczególnych państw, organizacje ekologiczne. W naszym projekcie zajmujemy się WEWNĘTRZNĄ EKOLOGIĄ, czyli postawą wynikającą ze zrozumienia, że wszystko co nas otacza i my sami, to jedna niepodzielna całość. 

TO MY JESTEŚMY NATURĄ!

Rozwijamy GEO-ŚWIADOMOŚĆ poprzez medytację, oddech, ruch oraz przede wszystkim poprzez przyjazną, pełną empatii relację z PRZYRODĄ, aby odnaleźć wewnętrzny spokój i poczucie jedności z naturą, przekładającą się na pojedyncze proekologiczne zewnętrzne decyzje. 

Poleć ten projekt znajomym na FB >> może będą chcieli wziąć w nim udział

nurek1_004

TERMIN:   16-23.11.2019 r.
MIEJSCE: Dahab, Egipt
CENA warsztatów DFL: 1000 zł dla nurkujących/500 zł dla osób towarzyszących/1500 zł para. Dzieci do 12 roku życia bezpłatnie. Dla tych co byli 50% zniżki od aktualnych cen. Dodatkowe koszty to przelot 1350 zł, pobyt i nurkowania i/ lub kurs nurkowy.

Zgłoszenia i pytania na adres email: info@diveforlife.org

Dawid i Zosia Rzepeccy – pomysłodawcy i organizatorzy projektu Dive For Life, prowadzący warsztaty rozwoju osobistego w Polsce i na świecie. Założyciele TantraLove.eu. Nurkowie Rescue Diver NAUI, Advanced Adventure SSI, Nitrox, EFR, DAN, AED.

Margita Ślizowska – współorganizatorka nadzorująca projekt od strony nurkowej. Instruktor nurkowania, Instruktor pierwszej pomocy przedmedycznej EFR i DAN. Nurek techniczny i jaskiniowy. Właścicielka Szkoły Nurkowania XDivers.pl

Planet Divers Dahab – Biuro podróży posiadające swój hotel, oraz centrum nurkowe w Dahab.  PlanetDivers.pl